Lukáčová Zuzana

Dobrý deň, vitajte...pochádzam z Ružomberka, v súčasnosti žijem s rodinou v okrese Topoľčany. Moje pôvodné povolanie je reštaurátor. Po skončení štúdia na ŠÚV v Košiciach v rokoch 1992-1996 som pracovala ako rešturátorka historickej knižnej väzby v Slovenskej národnej knižnici v Martine. Od roku 2001 sa venujem profesionálne maľovaniu závesných obrazov. Ťažiskom mojej výtvarnej tvorby sú kvetinové zátišia, ale rada občas "odbehnem" aj k portrétnej maľbe a maľbe kópií historických obrazov. Keďže vychádzam z reálnych predlôh, je pre mňa najdôležitejšie zachytiť trblietavú hru svetla a tieňa v jemných, vyvážených farebných variáciách. Súčasne sa energickým štýlom snažím o objemovú modeláciu zobrazovaných objektov. Vždy ma veľmi poteší, keď počujem od klientov, že moje obrazy majú dušu.

Objednaniu diela predchádza u mňa individuálny prístup a podrobná konzultácia s klientom. Kúpený dobrý obraz je investícia do budúcnosti, ktorej hodnota časom bude len rásť, preto sa vždy snažím každému v maximálnej miere vyhovieť a poradiť.

Ďakujem, že ste ku mne zavítali a prajem príjemné vyberanie "Vášho" námetu a samozrejme som otvorená aj novým výzvam v podobe Vašich predlôh.

Upozornenie: obrazy, ktoré vidíte slúžia na ukážku, namaľujem Vám niečo podobné alebo niečo iné v tom duchu, farebnosti aj štýle

Vybrané diela autora

» Všetky diela autora